ICC Koçluk

2014 yılında İstanbul’da kurulan ICC Koçluk , ICF (Uluslararası Koçluk Federasyonu)’ ten akredite profesyonel koçluk eğitimleri ve kurumsal koçluk hizmetleri sağlayan bir kuruluştur.

ICC Koçluk, dünyadaki koçluk bilincinin Türkiye’de de yaygınlaştırılmasını kendisine ilke edinmiş ve organizasyonunu bu alanda ihtiyaç duyulan hizmet bütünlüğünün sağlanması yönünde yapılandırmıştır. Kurumsal değerlerinin temelini oluşturan “yaşam hakkına, çevreye, üretene ve emeğe saygı” anlayışı ile öznesi “insan” olan bir organizasyondur. İnsanın kendisine ve ait olduğu çevreye en yüksek faydayı sunabilmesini hedefler.

Bu “sorumluluk bilincinden hareketle gerek içinde bulunduğu sektörün gerekse de hizmet verdiği kişi ve kurumların “gelişimine, eğitimine ve sürdürülebilir karlılığına” aracılık etmektedir. Bu amaçla tüm paydaşlarına sürekli bir “bilgi paylaşımı ve açık iletişim” ortamı sunar. Bu süreçlerdeki “yaratıcı, yenilikçi ve çözüm odaklı” uygulamalarıyla bugün koçluk hizmetleri alanında “kalite, güven ve mutlak müşteri memnuniyeti “sağlayabilen lider kuruluşlardan biri olarak anılmaktadır.

ICC Koçluk, tüm bu değerler bütününü, uzmanlık alanına göre sınıflandırdığı organizasyon yapısı ile korumakta ve sunmaktadır. Bu kapsamda ICC Koçluk, ICF Onaylı eğitim ve kurumsal hizmetlerini ICC Koçluk organizasyonları altında vermektedir.

ICC Coaching, anlaşılır 2 Modül esası ile önce BİR BİREY yönetimi sonra da KURUMSAL kültüre hizmet eden KOÇLUK anlayışını destekler. Bünyesinde PCC ünvanlı Koç eğitmenleri ve Mentör bulundurmakla sorumludur.

2014 Yılı itibari ile Bursa ve İzmir organizasyonu ile hizmet vermeye devam etmektedir.

ICF Akreditasyonumuz ve Eğitim Modülleri

ICC Koçluk ACTP PROGRAMI

Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) tarafından akredite edilen Bütünsel Gelişim Koçluğu Programı, profesyonel koç olmak istiyorsanız size birbirinden eşsiz avantajlar sunuyor. Temelden ustalığa doğru yapacağınız bu yolculukta, ilk modülden itibaren koçluk yapmaya başlayacak ve isterseniz ICF unvan başvurusu yapabileceksiniz.