ICF Akreditasyonumuz ve Eğitim Modülleri

ID COACHING ACTP PROGRAMI
Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) tarafından akredite edilen Bütünsel Gelişim Koçluğu Programı, profesyonel koç olmak istiyorsanız size birbirinden eşsiz avantajlar sunuyor. Temelden ustalığa doğru yapacağınız bu yolculukta, ilk modülden itibaren koçluk yapmaya başlayacak ve isterseniz ICF unvan başvurusu yapabileceksiniz. 

Eğitim Modülleri

ICF onaylı profesyonel bir koç olmak için alınması gereken eğitimleri sıraladık.

MODÜL I

Farkındalık Odaklı Koçluk
(Awareness Focused Coaching)

Bu eğitimde, integral koçluğun temellerini birlikte inşa ediyoruz. “Farkındalık Odaklı Koçluk ” Modülü ile, bir yandan kendinize ve dünyaya bütünsel bakmayı, diğer yandan da “ICF Kilit Becerileri”ni öğreniyor ve koçluk uygulamaları sayesinde, koçluk kasınızı geliştiriyorsunuz.


5 Gün Eğitim + 3 Gün Uygulama

MODÜL II

Değişim Odaklı Koçluk
(Change Focused Coaching)

Bu modül ile, iç ve dış dünyamızda süregelen değişimleri yönetmeyi öğreniyor, kişisel bariyerlerinizden kurtuluyor ve hedeflerinize doğru emin adımlarla yürüyorsunuz. Bunun yanı sıra, “BİZ” bakış açısına yükselerek, bireylerin yanı sıra gruplara, takımlara, ekiplere ve ailelere koçluk yapabiliyorsunuz.


5 Gün Eğitim

MODÜL III

Dönüşümsel Koçluk
(Transformational Coaching)

Bu modülde hızlı ve etkili dönüşümsel teknikleri öğreniyor, bireylerin yaşamlarını yeniden inşa etmeleri için güçlü araçlar kullanıyorsunuz. Ayrıca “hepimiz” bakış açısına yükselerek, integral lenslerin tümünü kullanmayı öğreniyor, bireylerle ve kurumlarla A'dan Z'ye her alanda çalışabiliyorsunuz.


5 Gün Eğitim

Modül IV - Sertifikasyon Programı

Bütünsel gelişim koçluğunda yetkinleşmek üzere hazırlanmış, tamamıyla uygulamalardan ve geribildirimlerden oluşan 8 günlük ileri düzey bir programdır.
Sertifikasyon: Sınavdan Sonra,  ACTP Logolu Mezuniyet Sertifikası

EKİBİMİZ

ID Coaching International Bursa'da eğitim, koçluk ve ilgili hizmet veren ekibimiz.


Kurum Müdürü & Eğitmen

Canan FİLİZ, PCC

Yönetici & Eğitmen

Erkan ASLAN, PCC

Eğitmen & Mentör

Buket ÖZEN, PCC

Eğitimler hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

EĞİTİMLER HAKKINDA BİLGİ